Helista meile: +372 537 900 57
Tasuta tarne alates 100€

WIPER K Seeria robotniidukid

K seeria Wiper robotniidukite näol on tegemist uue generatsiooni masinatega, mille kere koosneb kahest moodulist. Tagumises osas asub mootor ning see on mõeldud parima haarduvuse saavutamiseks ning edasiliikumiseks. Eesmine on lõikeosa, mis tänu moodulkonstruktsioonile ning vedrustusega esimestele ratastele kohaneb iga pinnase kumerusega ning tagab parima niidukvaliteedi. K seeria robotid on väga mitmekülgsed ning sobivad aladele 800 m2 – 6000 m2. Erinevalt teistest Wiper seeriatest on neil ka pikim, 6 aastane (kuni 5000 töötundi), tehasegarantii. Aastast 2023 on valikus ka ülimalt maastikuvõimekad neljarattaveolised K seeria mudelid.

 

K seeria robotniiduki esimeses osas, mis on tagumisega ühildatud spetsiaalse liigese abil, asub niidusüsteem, ohutussüsteemid ning kookkupõrke vastased andurid. Nii eesmine kui tagumine osa on üksteisega tihedas ühenduses, kuid samas teineteisest sõltumatud.

Üksteisest sõltumatu olemine tagab selle, et mururobot suudab suurepäraselt kohaneda erinevate pinna kumeruste, lohkude ning mügarikega ning pinna profiili võimalikult täpselt jäljendada. K seeria robotniidukid on varustatud uusima generatsiooni elektroonikaga, neil on mitmeid erinevaid programmeerimisfunktsioone, ning neid saab mugavalt juhtida kas puutetundlikust kontrollpaneelist või Wiper aplikatsioonist.

Kõrged varuosade- ning tootmisprotsessistandardid võimaldavad meil kõikidele K seeria mudelitele pakkuda tavalisest pikemat, lausa 6-aastast garantiid.

Wiper K seeria robotniidukid sobivad suurepäraselt keskmistele kuni suurtele kruntidele maksimaalse niidualaga 6000 ruutmeetrit. Efektiivsus ning suurepärane niidutulemus on tänu valdkonna tipptehnoloogiale ning pikale liitium-ioon aku tööajale garanteeritud.

K seeria robotniidukeid saab juhtida nii puutetundliku ekraani abil kui kasutades Wiper aplikatsiooni oma nutitelefonis. Kõikidel mudelitel on olemas ka punane hädaabinupp, millele vajutades masin otsekoheselt oma töö peatab.

K seeria robotniidukid saavad hakkama ebatasaste pindadega ning kalletega kuni 45%. Tagumistel, pehmemast materjalist tehtud ratastel on kasutatud “isepuhastavat” tehnoloogiat, mis kindlustab hea hõõrde- ning veojõu igal pinnasel. Eesmised, kõrgust kohandavad rattad adapteeruvad pinnase kumerusega, tänu sellele on niidutulemus ühtlane ning silmale kena vaadata.

“S” mudelitele on kohandatud ka GPS-niidusüsteem, mis aitab ala ühtlasele haldamisele enamgi kaasa. K seeria “S” mudelid suudavad käidud ala kaardistada ning seeläbi optimeerida oma tööaega võimalikult efektiivselt. Geo-location ning geo-fence hoiavad su roboti kaitstuna varguse vastu.

“S” mudelitel on olemas ka “Connect” süsteem, millega saad roboti tööd jälgida ka kodunt eemal olles. Saad jälgida nii tema liikumist kui anda talle käsklusi. K seeria mudelid, millel täht “S” nimes puudub, võimaldavad sama teha vaid ise kodus olles, Bluetoothi vahendusel.

K seeria robotniidukid suudavad hallata kuni 8 erinevat tööala ning tänu tippklassi tarkvarale saad seadistada, milliseid alasid, kui tihti ning mis nädalapäevadel ning kellaaegadel mururobot niitma peaks.

Vali enda WIPER siit!