Helista meile: +372 537 900 57
Tasuta tarne alates 100€
HONDA EU 30iS

HONDA EU 30iS

2890.00

PORTATIIVSED GENERAATORID
Honda kompaktsed, kerged, ülivaiksed ja käepärased kaasaskantavad generaatorid annavad ülipuhast elektrivoolu ka kõige kõrvalisemates kohtades. Nendel kergesti teisaldatavatel ja kütusesäästlikel jõujaamadel on heliisolatsiooniga korpus ja täiustatud summuti, mis vähendavad tublisti müra. Ülikerged materjalid nagu magneesium muudavad kaalu minimaalseks. Honda EU-seeria mudelite ainulaadne invertertehnoloogia tagab tundlikele elektroonikaseadmetele, näiteks arvutitele, kõrgekvaliteedilise toitevoolu, ilma et peaksite tundma hirmu seiskumiste ja elektrikahjustuste ees. Kõigil Honda kaasaskantavatel EU-seeria mudelitel on ka Eco-ThrottleTM süsteem, mis reguleerib mootori pöörlemissagedust automaatselt vastavalt generaatori koormusele, tagades uskumatult väikese kütusekulu. Lisaks saate kaks samasugust EU-seeria mudelit omavahel paralleelselt ühendada, kahekordistades võimsuse ja laiendades generaatorite kasutusala veelgi.

PORTATIIVSETE GENERAATORITE LEVINUD KASUTUSALAD
Telkimine
Automatkad
Aiatööd
Kaasaskantavad
elektritööriistad
Valgustus
Kodumasinad
Jahid

OIL ALERT™
Kaitseb mootorit kahjustuste eest, seiskudes liiga madala õlitaseme korral automaatselt.

PARALLEELNE KASUTAMINE
Paralleelne kasutamine on invertertehnoloogia üks lisaeeliseid. Kasutades Honda originaallisavarustusse kuuluvat paralleelkaablit, saate omavahel ühendada kaks generaatorit EU10i, EU20i, EU30i, EU30is või EU26i, et saavutada topeltvõimsus. See annab teile vajaduse korral lisavõimsust, ilma, et peaksite oma generaatori suurema ja võimsama vastu vahetama. Märkus: omavahel on võimalik ühendada ainult kahte samasugust mudelit.

ECO-THROTTLE™
Reguleerib mootori pöörlemissagedust vastavalt koormusele, et säästa kütust, pikendada mootori tööiga ja vähendada müra.

ALALISVOOLU VÄLJUND
Kuni 12 A akude laadimiseks (laadimiskaabel lisavarustuses).

RATTAD
Kindlad ja stabiilsed rattad võimaldavad seadet ka üksi teisaldada.

ELEKTRISTARTER
Võtmega elektriline käivitus kasutamise hõlbustamiseks.

Tehnoloogia INVERTER
Tüüp 1-faasiline
Maksimaalne Võimsus W 3000
Nimivõimsus, W 2800
Nimivool (A) 12.2
Mootor GX200
Õlitussüsteemi maht (l) 0,55
Kütusepaak l 13
Maksimaalne tööaeg h 8H
Käivitus Nöörstarter, elektristarter
Kaal kg 61.2
Helirõhu tase töökohal dB(A) 74